Панель WoodHouse колір "Дуб золотий"

385,00
грн.

WoodHouse – колекція з формою панелі корабельний брус та двома квітами під дерево. Виготовляється за новітньою технологією сканування поверхні справжнього дерева, що створює досконалу імітацію.


Різноманітний за кольоровим та дизайнерським оформленням, а при розробці фасадних конструкцій немає перешкод для польоту фантазії у колірному рішенні.


Зовнішня поверхня сайдинга відповідає за взаємодію з навколишнім середовищем, її склад протистоїть вигорянню, жолобленню панелей, здуттю та лущенню поверхні.


Внутрішня відповідає за жорсткість конструкції, від якості цієї поверхні залежить як поводитиметься сайдинг при зміні температур та при механічному впливі.


FaSiding – найнадійніший сайдинг! Ми надаємо повну гарантію на свої панелі – 25 років! І єдиний із усіх виробників, дає гарантію збереження кольору протягом усього терміну експлуатації, вказаного в Гарантійному талоні!


Якщо Вам сподобався варіант фасаду, або виникла ідея, яка підходитиме саме Вашому будинку, наші менеджери допоможуть Вам розрахувати необхідну кількість матеріалу.


Телефонуйте 066-071-70-72 або залишайте заявку на сайті та чекайте зворотного дзвінка!


P.S. Надаємо послугу Безкоштовного виміру Вашого фасаду (попередній запис), розрахунок кошторису послуги "під ключ".

Click to order